10vnt Nebaigtų Mediniai Išpjovos, Angelas Formų "PASIDARYK pats" Menų ir Amatų Projektus, Papuošalai, Papuošalai

10vnt Nebaigtų Mediniai Išpjovos, Angelas Formų

10vnt Nebaigtų Mediniai Išpjovos, Angelas Formų "PASIDARYK pats" Menų ir Amatų Projektus, Papuošalai, Papuošalai

€5.92

Produkto aprašymas

  • Prašymas: "PASIDARYK pats"
  • Produkto Tipas: Nebaigtas Medienos
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Medžiaga: Mediena
  • Atostogų: Vestuvių,Pobūvių,Kalėdų

Aprašymas

Ar jūs ieškote už "PASIDARYK pats" amatų reikmenys?Šis punktas yra sutvertas medinių diskų rinkinys, nebaigtų natūralios medienos spalva leidžia būti dažytos, dažytas arba padengtas klijais ir apibarstyti su blizgučiai, jūs galite žaisti visą savo vaizduotę, "PASIDARYK pats" crafting kaip kratinys, kortelės priėmimo, laužas užsakymas, dekupažas, pasirašyti arba žymę sprendimus.Tai puikus dekoro idėja dėl atostogų ar ypatingas įvykis šalys, pavyzdžiui, Kalėdų, Naujų Metų, Padėkos diena, Valentino Diena, gimtadienis, vestuvės.

Savybės

- Spalva: Burlywood .

- Medžiaga: Mediena .

- Natūralaus medžio spalvos.Jūs galite palikti jį galima dažyti, tamsintas, nesutampa su blizgučiai nuostabi dekoracija, arba tiesiog palikti lyguma.

- Nebaigtas medžio ornamentais turi begalines galimybes.Puikiai tinka vaikams vertus, tapyba, amatai ir mokymo apdovanojimai.Idelā už kortelių priėmimą, laužas užsakymas, kratinys, ir daugelis projektus.

- Platus.Gražus papuošalų daugelis temą šalys, pavyzdžiui, Kalėdų, gimtadienio, vestuvių, ir kitų švenčių ar ypatingų progų.

- PASTABA: Nėra skirti vaikams iki 3 metų amžiaus.

Pakavimo Sąrašas

10vnt angelas medienos išpjovos

Žymos: budas medinis dekoras, mediniais ornamentais išraižytas, medžio namas formų, amatų medienos, nagų perdavimas, tuščias laukelis, pasakų mediniai sutvertas, fanera, medienos, amatų vaikas, "pasidaryk pats" medžio amatai "pasidaryk pats"

Atsiliepimai

Reitingas