4K 10-300X40mm Super Artinimo Zoom Monokuliariniai Teleskopas Nešiojamų Paplūdimio Kelionės Palaiko Išmanųjį telefoną Fotografuoti

4K 10-300X40mm Super Artinimo Zoom Monokuliariniai Teleskopas Nešiojamų Paplūdimio Kelionės Palaiko Išmanųjį telefoną Fotografuoti

4K 10-300X40mm Super Artinimo Zoom Monokuliariniai Teleskopas Nešiojamų Paplūdimio Kelionės Palaiko Išmanųjį telefoną Fotografuoti

€14.52

Produkto aprašymas

  • Modelio Numeris: Teleskopas
  • Tipas: Monokuliariniai
  • Parama: Dropship/Didmeninė/Epacket

Kulka Taškų:

1、Trikojo Dizainas: Anti-shake sistema, specialaus trikojo 3D giroskopas, labai stabilus per kelis priartinimas.

2、Aiškiau Scenos: BAK4 prizmė, objektyvas, 30 kartų arčiau ir didelis laukas, aiškesnės ir labiau spalvingas scenas.Puikus šviesos pralaidumas ir ryškumą, ryškesni ir aiškesni vaizdai.

3、Naktinio Matymo Funkcija: įmontuota naktinio matymo funkcija, jūs galite pamatyti, kai yra šviesos naktį.Įjunkite automatinį fokusavimą ir blur fone, galite sutelkti dėmesį į žmonių ar objektų, jų reikia laikytis.

4、Drėgmei atsparus ir Vandeniui: Azoto-užpildytas vandeniui ir O-ring optiniai komponentai gali užkirsti kelią drėgmės, dulkių ir nuolaužų, ir užtikrinti, kad paslaugų gyvenimą.Konsolė geriau tinka jūsų telefoną, leidžia jums imtis gražios nuotraukos ir prisitaikyti prie atšiaurių aplinkoje.

5、Tinkamas Grupė: Tinka lauko sporto entuziastai ir laukinės gamtos tyrinėtojų, pagrindinė įranga, paukščių stebėjimo, gyvūnijos, medžioklės, žygiai, alpinizmas, kempingas ir kelionės.

1.Trikojo Dizainas: Anti-shake sistema, specialaus trikojo 3D giroskopas, labai stabilus per kelis priartinimas.

2.Aiškiau Scenos: BAK4 prizmė, objektyvas, 30 kartų arčiau ir didelis laukas, aiškesnės ir labiau spalvingas scenas.Puikus šviesos pralaidumas ir ryškumą, ryškesni ir aiškesni vaizdai.

3.Naktinio Matymo Funkcija: įmontuota naktinio matymo funkcija, jūs galite pamatyti, kai yra šviesos naktį.Įjunkite automatinį fokusavimą ir blur fone, galite sutelkti dėmesį į žmonių ar objektų, jų reikia laikytis.

4.Drėgmei atsparus ir Vandeniui: Azoto-užpildytas vandeniui ir O-ring optiniai komponentai gali užkirsti kelią drėgmės, dulkių ir nuolaužų, ir užtikrinti, kad paslaugų gyvenimą.Konsolė geriau tinka jūsų telefoną, leidžia jums imtis gražios nuotraukos ir prisitaikyti prie atšiaurių aplinkoje.

5.Tinkamas Grupė: Tinka lauko sporto entuziastai ir laukinės gamtos tyrinėtojų, pagrindinė įranga, paukščių stebėjimo, gyvūnijos, medžioklės, žygiai, alpinizmas, kempingas ir kelionės.

Specifikacija :

Modelis: 10-300x40

Veiksmingas skersmuo tikslas objektyvas: apie 30mm/1.3

Didinimas: 7-17 kartus (atitinkamai koregavimo lygis 10X100)

Okuliaro skersmuo: apie 22mm/8.27 į

Išėjimo vyzdžio skersmuo: 4.2-1.7 mm

Išėjimo vyzdys atstumas: 14-12mm

Faktinė lauko peržiūra: 230-110FT 1000YDS

Faktinė lauko peržiūra: 4.4-2.1 laipsnių

Trumpiausias fokusavimo atstumas: 2,5 m

Dydis: apie 173/128x43mm (tempimo ir mažėja)

Svoris: apie 300g

Prizmės: BAK4 prizmė

Danga: MVS

Spalva: juoda

Akių kaukė: sukasi akių kaukė

Atsparus vandeniui: taip

Trikojis gali būti prijungtas: taip

Ar prijungti mobilųjį telefoną: taip

Naudojama: lenktynių, paplūdimys, paukščių stebėjimas, plaukiojimas/buriavimas, žirgų lenktynių, veiklos lauke, sporto, dramos, kelionės

Medžiaga: optinis stiklas

Tipas: monokuliariniai

Pakavimo Sąrašas:

1 x 10-300X40MM Monokuliariniai Teleskopas

Arba

1 x 10-300X40MM Monokuliariniai Teleskopas

1 x Trikojo

1x Foto Klipas

Žymos: 100 zoom monokuliariniai, 71 telefono, 4k 10 300x40mm super artinimo zoom, zoom monokuliariniai dangaus, monokuliariniai telescop, 80x100 teleskopas, žiūronai monokuliariniai mėnulis, super zoom, super artinimo zoom monokuliariniai teleskopas, žiūronų monokuliariniai

Atsiliepimai

Reitingas